výživový doplnok

antioxan

Výživový doplnok vyrobený na prírodnej báze, z rastlinných výťažkov, minerálnych látok, bez pridaného cukru, laktózy a konzervantov.

Fungovanie ľudského tela, podobne ako všetkých živých organizmov, sa uskutočňuje prostredníctvom série biochemických reakcií. Biochemické reakcie sa na rozdiel od normálnych chemických reakcií vykonávajú pri prísne kontrolovaných teplotách a tlakoch (v ľudskom tele sú to 36,5 – 37,0 stupňov Celzia a atmosférický tlak 1 atm). Za týchto okolností je dôležitá úloha “katalyzátorov” v našom tele, enzýmov, ktoré umožňujú, aby sa biochemické reakcie vyskytovali v takých teplotných a tlakových podmienkach. Avšak enzymatické biochemické reakcie často produkujú vedľajšie produkty. Tieto takzvané “voľné radikály” sú chemické zlúčeniny, ktoré obsahujú voľné elektróny na vonkajšom elektrónovom obale svojich molekúl a preto majú extrémne silné oxidačné vlastnosti. V dôsledku toho môžu poškodiť bunkové genetické informácie a zložky buniek a tkanív. Mnohí odborníci sa domnievajú, že väčšina rakovinových ochorení je spôsobená “voľnými radikálmi”.

Existujú látky (chemické alebo prírodné), ktoré majú redukčné vlastnosti, tzv. “antioxidačné” vlastnosti. Tieto látky, ak sú konzumované v správnom množstve, sú schopné redukovať oxidačný účinok “voľných radikálov” a prípadne im úplne zabránia poškodzovať bunky a tkanivá.

Účinné látky ANTIOXAN-u boli vybrané tak, aby spĺňali túto výzvu tým, že majú silný antioxidačný účinok.

Odporúčané dávkovanie: 2×1 kapsula denne zapiť s väčším množstvom tekutiny pred raňajkami  a večerou!

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

VÝŽIVOVÝ DOPLNOK ANTIOXAN OBSAHUJE NASLEDOVNÉ ÚČINNÉ ZLOŽKY:

extrakt z Brusnice
veľkoplodej

extrakt z listov
Ginkgo biloba

extrakt
z hroznových semien

extrakt z Garcinie
mangostana

extrakt
z Rhodioly

Vitamin C

Koenzým Q10

Selén (Se)

Horčík (Mg)

Vápnik (Ca)

Draslík (K)

ENERGIA SLNKA A SILA PRÍRODY V KAŽDEJ KAPSULE

Kombinácia Antioxanu a Revitazellenu. Zistiť viac…

Kombinácia Antioxanu a Brontoxu. Zistiť viac…

Kombinácia Antioxanu a Vital Forte. Zistiť viac…

Receptúra vypracovaná ZiaPharma Swiss GmbH pod kontrolou Simec AG, ktorý je oficiálnym členom Association of Swiss LaboratoriesSuroviny použité pri výrobe našich výživových doplnkov pochádzajú výhradne z oblastí panensky nedotknutej prírody.
Kontrola zdroja pôvodu lokality pre pestovanie bylín, je zárukou najvyššej kvality a čistoty finálnych výrobkov.