Imelo biele: Alternatívny spôsob liečby rakoviny hrubého čreva

Vďaka výskumu vedcov sa imelo biele stalo alternatívnou liečbou rakoviny hrubého čreva. Druh imela, ktoré sa volá Fraxini, môže zabíjať rakovinové bunky bez poškodenia zdravých buniek.

Fraxini
imelo

Imelo je poloparazitická rastlina, ktorá sa po stáročia používa na liečenie mnohých ľudských ochorení. Imelo je jednou z najčastejšie študovaných rastlín na terapiu rakoviny.

imelo

Vedci z University of Adelaide v Austrálii, ktorí už používajú imelo biele ako schválenú liečbu rakoviny hrubého čreva v Európe, porovnali účinnosť troch druhov extraktu z imela a chemoterapiu na rakovinových bunkách hrubého čreva a zdravých bunkách.

Zahra Lotfalli

„Je to dôležité zistenie, pretože všetci vieme, že chemoterapia nezabíja iba infikované bunky, čo môže mať pre pacienta vážne vedľajšie účinky, ako sú napríklad vredy v ústach a vypadávanie vlasov.“ Povedala Zahra Lotfalli, študent lekárskych vied.

Zahra Lotfalli

Náš výživový doplnok Inmunokrebs obsahuje výťažok z Imela bieleho

Inmunokrebs dve-výživový doplnok na imunitu
  • podporuje regeneráciu buniek
  • výrazne zvyšuje vitalitu po ožarovaní
  • účinná prevencia proti vytváraniu metastáz
  • liečba rakoviny hrubého čreva

Náš typ: Imelo biele, ktoré je súčasťou výnimočného zloženia nášho výrobku Inmunokrebs, môže byť alternatívnou liečbou rakoviny hrubého čreva, ale najlepšie je zostať zdravým a výbornou prevenciou práve tohto ochorenia je zdravá a vyvážená strava a všeobecne zdravý životný štýl, ktorý zahŕňa dostatok pohybu a oddychu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *